Színváltás:
#FFFFFF #FFCCCC #FFCC99 #FFFF99 #FFFFCC #99FF99 #99FFFF #CCFFFF #CCCCFF #FFCCFF
#CCCCCC #FF6666 #FF9966 #FFFF66 #FFFF33 #66FF99 #33FFFF #66FFFF #9999FF #FF99FF
#C0C0C0 #FF0000 #FF9900 #FFCC66 #FFFF00 #33FF33 #66CCCC #33CCFF #6666CC #CC66CC
#999999 #CC0000 #FF6600 #FFCC33 #FFCC00 #33CC00 #00CCCC #3366FF #6633FF #CC33CC
#666666 #990000 #CC6600 #CC9933 #999900 #009900 #339999 #3333FF #6600CC #993399
#333333 #660000 #993300 #996633 #666600 #006600 #336666 #000099 #333399 #663366
#000000 #330000 #663300 #663333 #333300 #003300 #003333 #000066 #330099 #330033


Bejelentkezés:
Nick:
Jelszó:
Keresés a hozzászólásokban:
Szöveg:
Nick: pontosan
Év: hó: nap: óra: óta
Topicok és felhasználók keresése:
Topic:
Felhasználó:
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned.
Válassz topicot:
TopicnévUtolsó hozzászólás
SportsPushkin 2026.06.27 15:46:18
Ünnepek/születésnap,névnap/Pushkin 2026.06.27 15:33:24
Műszaki dolgokPushkin 2026.06.27 15:27:01
VendégkönyvFazék 2026.06.27 14:41:38
A ZenekarnakJoly 2024.07.28 22:59:23
Erdély kirándulásJoly 2024.07.28 22:57:06
Konyhai dolgokLathan 2023.08.19 00:51:22
Sportcyl 2021.05.21 11:10:11
Illés Lajos Emlékturné 2016Goston 2017.03.19 09:11:11
Humorcseresznyevirág 2015.07.04 15:03:22
Plitvicei kirándulásszürke bagoly 2008.10.26 08:14:38


<<   <   1131   1132   1133   1134   1135   1136   1137   1138   1139   >   >>  

Vendégkönyv   25578
Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 19:20:36 (V) 2919.
Mégegyszer (és utoljára) a Szigetről...
Az természetes, hogy mindenkinek ahhoz az eseményhez fűződik szép, és feledhetetlen emléke, amit akkor, és ott, úgy élt meg.
Az Illés koncerteket két részre választanám.
73 előtti és 73 utáni.
Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy (koromnál fogva) mindkét változatot láthattam. Az 1973 utániakat pedig mind.
Nekem (magasan) az 1981-es Koncert volt a csúcs, most így utólag visszatekintve is. Második talán a csíkszeredai, és aztán ott jön sorban a többi.
Ki, hogy érte meg.
Én így.


Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 19:14:44 (V) 2918.
Szia Ágoston ! (ugye milyen szépen hangzik)
Ha elárulom, nem lesz meglepetés. (pláne, ha közbe jön valami, és nem tudok elmenni...)

  Előzmény: 2917, Goston

Goston Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 18:51:47 (V) 2917.
Szia István! Várunk szept. 8-án! Mi lesz a meglepetés?
  Előzmény: 2909, Jelbeszéd

Mobi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 17:01:47 (V) 2916.
Ha igazat jósolnak, pénteken 30 fok lesz
  Előzmény: 2915, Lilike

Lilike Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:47:53 (V) 2915.
Most csak néhány gyors reagálásra futja nekem is. Én jó választásnak tartom a Szigetet, és puszillak Benneteket.

Ja, és nagyon várom már a pilisi kirándulást. Imádkozzunk a jó időért...

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:22:18 (V) 2914.
Akár a Sziget, akár nem, nekem akkor is az volt eddigi életem legszebb napja.

Lilluka Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.13 16:20:35 (V) 2913.
Sziasztok! Szerencsére sikerült gépközelbe kerülni.
Oszi: A szeptemberi klubbig volt még 29 nap. De már csak 25 nap!
Végre megint találkozunk, ha már az a 10% nemjött be.

Üdv az új hozzászólóknak.

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 21:11:12 (Szo) 2912.
A Halász Judit koncert ingyenes!

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 20:34:16 (Szo) 2911.
Vasárnapi ajánlat.

Szünidőfesztivál fesztivál.
Petőfi Csarnok 15 órától HALÁSZ JUDIT koncert.

Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 13:51:05 (Szo) 2910.
Erga azaz Marcell (< ez mennyivel szebb!) !
Tibor kérésére elküldtem egy cikket, ami az egyik borsod megyei lapban jelent meg Kisorosziról.


Jelbeszéd Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 13:49:51 (Szo) 2909.
Sajnos (vagy nem sajnos) augusztus 25-re már három programom van. Remélem az is lesz olyan izgalmas, mint a Holdvilág árok.
Szeptember 8-án (?) viszont mindenképpen elmegyek a klubba, annál is inkább, mert szeretnék egy meglepetéssel szolgálni...


Nono Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 12:47:35 (Szo) 2908.
Kösz az infókat! Sajnos csak később tudunk hozzátok csatlakozni, de majd telefonon megpróbálunk elérni valamelykőtöket!
  Előzmény: 2904, G.TIBI

ddia Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:34:00 (Szo) 2907.
Nagyon köszönöm az információkat, akkor gyorsan elkezdem szervezni ki vigyáz a gyerkőcökre. Sajna mindenki nyaral. Remélem el tudok veletek menni!

Goston Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:09:15 (Szo) 2906.
Ezek szerint ottalvás, sátorozás nincs?!
  Előzmény: 2904, G.TIBI

Goston Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 09:07:30 (Szo) 2905.
Hogy-hogy Zorán nem jön? Lemondta?
  Előzmény: 2895, etzilburg

G.TIBI Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.12 06:25:54 (Szo) 2904.
TÁJÉKOZTATÓ

A HOLDVILÁG-ÁROKI kirándulás aug. 25-én pénteken lesz.
Találkozás 10 órakor a POMÁZI HÉV állomáson.

Bejárás után mondhatjuk, nem éppen gyerekeknek való hely, a sziklák elég veszélyesek. Túracipő, hosszú nadrág ajánlott.

A Holdvilág-árokban Szörényi Levente lesz az idegenvezetőnk. Előadás kíséretében megmutatja nekünk az ásatások helyét.

Nomád hegyi túra, víz nincs.

Visszaút: még aznap sötétedés előtt. Mindenki saját felelősségére jöjjön el a kirándulásra!


Mobi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 20:35:02 (P) 2903.
Kösz Oszi az infót. Lehet én is viszek egy uncsit, ha nem holdvilágnál jövünk haza )

Oszi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 16:41:56 (P) 2902.
Megnéztem térképen, pontosak voltak az infók. Meg közben eszembe jutottak a régi emlékek is.

Tömegközlekedéssel a legegyszerűbb:
- a szentendrei hévvel Pomázig
- Pomázról busszal Pilisszentkereszt felé,
leszállás Pomáz, Kiskovácsi puszta megállónál
- itt piros + jelzést követni, és már benn is vagy a Holdvilág-árokban

Autóval hasonló:
- Pomáztól irány Pilisszentkereszt felé
- Csobánkai elágazás után kb. 1 km-rel
  Előzmény: 2896, mobima

Oszi Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 14:58:02 (P) 2901.
rendben van, majd addig én vigyázok a robotokra
  Előzmény: 2900, erga

erga Válasz erre (^) (>) (f) 2006.08.11 14:39:26 (P) 2900.
Gyerekek, most megint pár nap szünet következik, addig is legyetek lyók!

<<   <   1131   1132   1133   1134   1135   1136   1137   1138   1139   >   >>