Színváltás: |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| G.TIBI | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 21:05:45 (Csü) 3735. |
| Ma is jártunk Tini "kincsesládájánál" és az FMH-ba szállítottunk sok-sok emléktárgyat. Az "Aukció licit nélkül" az alább felsorolt relikviákkal bővült: Az Illés, István a király 1990-es népstadioni műsorfüzete. Ebben található az utolsó Illés kislemez, rajta az Új világ és a Kenyér és vér c. dalokkal. A Fonográf útközben c. kiadvány A HOLNAPI PROGRAM A KÖVETKEZŐ LESZ: Ha lesz video kivetítő, akkor láthatjátok a nyári kihelyezett klub programjából a Szilvásvárad 2. napja c. filmet. (Kirándulás, A.B.S.Z., Erga premier). A dupla DVD a helyszínen megvásárolható. 1 órás BlackBird - Beatles műsor. Kettő menet FG-4 A főhősök közül Moha és Tini várhatóak. Mi pedig mindenkit szeretettel várunk, jó éjszakát kívánunk! |
|
| Speci | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 15:50:00 (Csü) 3733. |
| Nekem nincsen gyomoridegem, de az igazat megvallva már várom a holnapi klubos összejövetelt. Ahogy végigolvastam az elmúlt napok beírásait, azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül. | |
| Lilike | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 15:27:06 (Csü) 3731. |
Pedig hidd el, egy fullextrás gyomorideg sokkal kényelmesebb!
|
|
| Előzmény: 3730, etzilburg | |
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 14:10:35 (Csü) 3730. |
Én általában autóval megyek. |
|
| Előzmény: 3729, Lilike | |
| Lilike | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 13:57:02 (Csü) 3729. |
Ja, ja..! Én is mindig olyan jóleső gyomorideggel megyek a klubba...tisztára mintha randira mennék..![]() ![]()
|
|
| Előzmény: 3726 | |
| Lilike | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 13:55:15 (Csü) 3728. |
www.szinesbulvarlap.hu TA - DAAAAAM
|
|
| Előzmény: 3717, etzilburg | |
| Lilike | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 13:54:11 (Csü) 3727. |
Fogják
|
|
| Előzmény: 3706 | |
| szürke bagoly | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 11:12:59 (Csü) 3721. |
| A pramis az PIRAMIS akart lenni./csak az ital ezt teszi/ | |
| szürke bagoly | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 11:11:16 (Csü) 3719. |
| Ma elő Illés klub buliként ,a sőrsátorban Piramix,közremüködők : Závodi "Zacskó" és Som Lajos.Aki a Pramis zenéjét is szereti "bátran" jöjjön. | |
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 10:53:13 (Csü) 3718. |
| Ezt a színesbúvárlap cikket nem lehet valahol elolvasni itt a neten? Aztat ki mondja, hogy aszondja: "Holnap énekelnek a Fonográf tiszteletére"? Vagy ez csak a cikk címe? Vagy nem? Vagy hogy? Vagy mi? De legfőbbképpen, ki??? Szóval elolvasnám. Jajjj, de hiszen nem is tudok olvasni!!!
|
|
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 10:41:38 (Csü) 3717. |
Végre egy rendes ember. Aki nem csak azért megy oda, hogy jóól leittasodjon Mert ugye Ezek a (mai) fiatalok...ej-ejjjj De vigyél kálbászt is Nehogy má' csak félig nézzenek h*lyének!
|
|
| Előzmény: 3716, benzol | |
| benzol | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 10:28:30 (Csü) 3716. |
De, de, ha megyek, én mindenképp csak pogácsázom, amig meg nem érkezel
|
|
| Előzmény: 3715, etzilburg | |
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 10:14:12 (Csü) 3715. |
És Szfehérvártól gyalogolsz Na jó, akkor megnyugodtam. Isten őrizz, hogy megvárjatok a borozással meg a pálinkázással! Nyugodtan rúgjatok be addig! Azt meséltem már, hogy...ja igen, meséltem.
|
|
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 09:31:41 (Csü) 3711. |
Milyen igaz De most kivételesen szombat de. maradok inkább az "ágyas"pálinkánál ![]() Mert "az ember vagy megy, vagy fekszik. A többi hülyeség."
|
|
| Előzmény: 3710, benzol | |
| benzol | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 09:13:54 (Csü) 3710. |
Borfesztiválon is van pálinka, azzal szoktunk nyitni
|
|
| Előzmény: 3709, etzilburg | |
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 09:02:53 (Csü) 3709. |
És vajh' meddig szándékoztok a borfesztiválon maradni? Terveim szerint én délben (még) ágyban leszek , mert ugye: "hosszú volt az éjszaka, égen-földön folyt a tánc, tü-tűű-tü-tűű...". Szóval csak késöbb csatlakoznék. Meg aztán, kora délután nem szoktam bort inni............csak pálinkát!!!
|
|
| Előzmény: 3690 | |
| G.TIBI | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 08:42:44 (Csü) 3708. |
| "Holnap énekelnek a Fonográf tiszteletére" címmel fényképes tudósítás jelent meg a SZÍNES BULVÁR LAP 21. oldalán. A cikk az Illés klub beharangozója. |
|
| etzilburg | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 08:26:04 (Csü) 3707. |
![]() ![]() ![]() jó napot kívánok, az "Illés együttes" fórumát keresem... ![]() tü-rü-dü-dűű, tü-rü-dü-dűű... |
|
| Előzmény: 3705 | |
| Lilluka | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 07:40:32 (Csü) 3703. |
Juj de friss vagy![]() . És már tényleg csak 1 nap!!!
|
|
| Előzmény: 3702, Goston | |
| Goston | Válasz erre (^) (>) (f) 2006.09.07 05:50:42 (Csü) 3702. |
1!!!!![]() ![]()
|
|
| << < 1096 1097 1098 1099 1100 1101 1102 1103 1104 > >> |
|